Ons team

Heleen Jurgens

Algemeen fysiotherapeut, oedeem fysiotherapeut en praktijkeigenaar

- NSA Stenvers behandeling van de nek,-schouder- en armklachten
- Tape en bandageren
- Stressgerelateerde klachten

e-mailadres: heleen@ftmd.nl

mobiel: 06 - 13 38 79 63

Mirjam Stoetman

Algemeen fysiotherapeut, Master bekkenfysiotherapeut en praktijkeigenaar

- NSA Stenvers behandeling van de nek,-schouder- en armklachten 
- Hoofdpijn en duizeligheid
- Hyperventilatie

e-mailadres: mirjam@ftmd.nl

mobiel: 06 - 41 45 15 49

Jeroen Nieman

Algemeen fysiotherapeut en Master manueeltherapeut.

- Fysiothotics (inlegzolen)
- Medische trainingstherapie
- Aangesloten bij Schoudernet Noord

e-mailadres: jeroen@ftmd.nl

Joost Wiggers

Algemeen fysiotherapeut, HBO leeftsijlcoach (GLI) 
 
- Dry needling
- Medical tape
- Aangesloten bij ParkinsonNet

e-mailadres: joost@ftmd.nl

Hillie Jager

Algemeen fysiotherapeut, personaltrainer, HBO leefstijlcoach (GLI) 

- Hydrotherapie 
- Dry needling
- Medical taping




e-mailadres: hillie@ftmd.nl

Eric Busstra

Algemeen fysiotherapeut, Master geriatrisch fysiotherapeut i.o.

- Medische trainingstherapie
- Fysiothotics

e-mailadres: eric@ftmd.nl

Leonie Boverhuis

Algemeen fysiotherapeut, Master Oncologiefysiotherapeut i.o.

- Hydrotherapie
- Valpreventie

emailadres: leonie@ftmd.nl

Niek Schuiling

Algemeen Fysiotherapeut i.o


e-mailadres: niek@ftmd.nl

Lavina de Vreede

Kwaliteitsmedeweker

Stagiaires

Fysiotherapie Midden-Drenthe is zeer actief met het begeleiden van stagiaires.

Op dit moment is Jitske van der Brink bij ons actief als stagiare van de opleiding Fysiotherapie Groningen.