Ons team

Mirjam Stoetman

Algemeen fysiotherapeut, Master bekkenfysiotherapeut en praktijkeigenaar

- NSA Stenvers behandeling van de nek,-schouder- en armklachten 
- Hoofdpijn en duizeligheid
- Hyperventilatie

e-mailadres: mirjam@ftmd.nl

mobiel: 06 - 41 45 15 49

Hillie Jager

Algemeen fysiotherapeut, personaltrainer, HBO leefstijlcoach (GLI) en praktijkeigenaar

- Hydrotherapie 
- Dry needling
- Medical taping
- Leefstijlcoach

e-mailadres: hillie@ftmd.nl

mobiel: 06-27 53 09 05

Jeroen Nieman

Algemeen fysiotherapeut en Master manueeltherapeut.

- Fysiothotics (inlegzolen)
- Medische trainingstherapie
- Aangesloten bij Schoudernet Noord

e-mailadres: jeroen@ftmd.nl

Joost Wiggers

Algemeen fysiotherapeut, HBO leeftstijlcoach (GLI) 
 
- Dry needling
- Medical tape
- Aangesloten bij ParkinsonNet

e-mailadres: joost@ftmd.nl

Eric Busstra

Algemeen fysiotherapeut en Master geriatrie fysiotherapeut 

- Medische trainingstherapie
- Fysiothotics

e-mailadres: eric@ftmd.nl

Niek Schuiling

Algemeen Fysiotherapeut 

e-mailadres: niek@ftmd.nl

Anouk Dittrich

Algemeen fysiotherapeut, HBO leefstijlcoach (GLI)

- Valpreventie
- Leefstijcoach 

emailadres: anouk@ftmd.nl

Regina Arends

Algemeen fysiotherapeut

e-mailadres: regina@ftmd.nl


 

Greet Super

Fitness Begeleider

- Fysio Fitness Witteveen
- Fitness A

e-mailadres: info@ftmd.nl

Petra van Pelt

Secretaresse 

Arina Pomp

Interieurverzorgster

Stagiaires

Fysiotherapie Midden-Drenthe is zeer actief met het begeleiden van stagiaires.

Op dit moment is Meike Uiterwijkwinkel bij ons bezig aan haar stage.