Ons team

Heleen Jurgens

Algemeen fysiotherapeut en praktijkeigenaar

- Lymfedrainage
- NSA Stenvers behandeling van de nek,-schouder- en armklachten
- Tape en bandageren
- Stressgerelateerde klachten

e-mailadres: heleen@ftmd.nl

mobiel: 06 - 13 38 79 63

Mirjam Stoetman

Algemeen fysiotherapeut, Master bekkenfysiotherapeut en praktijkeigenaar

- NSA Stenvers behandeling van de nek,-schouder- en armklachten 
- Hoofdpijn en duizeligheid
- Hyperventilatie

e-mailadres: mirjam@ftmd.nl

mobiel: 06 - 41 45 15 49

Jeroen Nieman

Algemeen fysiotherapeut en Master manueeltherapeut.

- Fysiothotics (inlegzolen)
Medische trainingstherapie (MTT)
- Aangesloten bij Schoudernet Noord

e-mailadres: jeroen@ftmd.nl

Joost Wiggers

Algemeen fysiotherapeut
 
- Dryneedling
- Medical tape
- Aangesloten bij ParkinsonNet

e-mailadres: joost@ftmd.nl

Hillie Jager

Algemeen fysiotherapeut en personaltrainer
 
- Medicaltape
- Voedingsdeskundige


e-mailadres: hillie@ftmd.nl

Sara Meijer

Algemeen Fysiotherapeut en gezondheidswetenschapper i.o.
- Kwaliteitsmederwerker

e-mailadres: sara@ftmd.nl

Mattijs de Kleuver

Algemeen fysiotherapeut,
Drs. in de bewegingswetenschappen,
Geneeskunde i.o.

- kwaliteitsmedewerker

e-mailadres: mattijs@ftmd.nl

Roely Kruid

Interieurverzorger

Marileen Oostingh

Sociaal Pedagogisch Hulpverlener/Kwaliteitsmanager

Ervaring met:
- Persoonlijke begeleiding/coaching
- Psychische- en gedragsproblematie
- Autisme, Asperger, PDD-NOS en MCDD
- Lichamelijke- en verstandelijke beperking
- Kwaliteitscontrole

email: marileenoostingh@ftmd.nl

Danny Pastoor

Personal Trainer en fitness instructeur

Ervaring met:
- Lesgeven
 

Stagiaires

Fysiotherapie Midden-Drenthe is zeer actief met het begeleiden van stagiaires.