Ons team

Heleen Jurgens

Algemeen fysiotherapeut en praktijkeigenaar

- Lymfedrainage
- NSA Stenvers behandeling van de nek,-schouder- en armklachten
- Tape en bandageren
- Stressgerelateerde klachten

e-mailadres: heleen@ftmd.nl

mobiel: 06 - 13 38 79 63

Mirjam Stoetman

Algemeen fysiotherapeut, Master bekkenfysiotherapeut en praktijkeigenaar

- NSA Stenvers behandeling van de nek,-schouder- en armklachten 
- Hoofdpijn en duizeligheid
- Hyperventilatie

e-mailadres: mirjam@ftmd.nl

mobiel: 06 - 41 45 15 49

Jeroen Nieman

Algemeen fysiotherapeut en Master manueeltherapeut.

- Fysiothotics (inlegzolen)
Medische trainingstherapie (MTT)
- Aangesloten bij Schoudernet Noord

e-mailadres: jeroen@ftmd.nl

Joost Wiggers

Algemeen fysiotherapeut
 
- Dryneedling
- Medical tape
- Aangesloten bij ParkinsonNet

e-mailadres: joost@ftmd.nl

Hillie Jager

Algemeen fysiotherapeut en personaltrainer
 
- Medicaltape
- Dry Needling
- Hydrotherapie
- Voedingsdeskundige


e-mailadres: hillie@ftmd.nl

Eric Busstra

Algemeen fysiotherapeut

- Fysiothotics

e-mail: Eric@ftmd.nl

Marileen Oostingh

Praktijk- en Kwaliteitsmanager

Ervaring met:
- Persoonlijke begeleiding/coaching
- Psychische- en gedragsproblematiek
- Lichamelijke- en verstandelijke beperking

- Kwaliteitscontrole
- Praktijkmanagement
- Stagebegeleiding

email: marileen@ftmd.nl

Roely Kruid

Interieurverzorgster

Stagiaires

Fysiotherapie Midden-Drenthe is zeer actief met het begeleiden van stagiaires.