Ons team

Heleen Jurgens

Algemeen fysiotherapeut en praktijkeigenaar

- Lymfedrainage
- NSA Stenvers behandeling van de nek,-schouder- en armklachten
- Tape en bandageren
- Stressgerelateerde klachten

e-mailadres: heleen@ftmd.nl

mobiel: 06 - 13 38 79 63

Mirjam Stoetman

Algemeen fysiotherapeut, Master bekkenfysiotherapeut en praktijkeigenaar

- NSA Stenvers behandeling van de nek,-schouder- en armklachten 
- Hoofdpijn en duizeligheid
- Hyperventilatie

e-mailadres: mirjam@ftmd.nl

mobiel: 06 - 41 45 15 49

Jeroen Nieman

Algemeen fysiotherapeut en Master manueeltherapeut.

- Fysiothotics

e-mailadres: jeroen@ftmd.nl

Joost Wiggers

Algemeen fysiotherapeut
 
- Dryneedling
- Medical tape
- Aangesloten bij ParkinsonNet

e-mailadres: joost@ftmd.nl

Hillie Jager

Algemeen fysiotherapeut
 
- Medicaltape

e-mailadres: hillie@ftmd.nl

Sara Meijer

Algemeen Fysiotherapeut en gezondheidswetenschapper i.o.

e-mailadres: sara@ftmd.nl

Marlous Tol

Algemeen Fysiotherapeut

e-mailadres: marlous@ftmd.nl

Mattijs de Kleuver

Algemeen fysiotherapeut,
Drs. in de bewegingswetenschappen,
Geneeskunde i.o.

e-mailadres: mattijs@ftmd.nl

Roely Kruid

Interieurverzorger

Stagiaires

Fysiotherapie Midden-Drenthe is zeer actief met het begeleiden van stagiaires.